Filtruj

Praca Karton Gips - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Prace budowlane na terenie Niemiec

FRANCISZEK WIESZALAFRANCISZEK WIESZALA
Opole

Witam, Poszukujemy tylko i wyłącznie fachowców z doświadczeniem w kontekście samozatrudnienia. Kategorycznie żadnych pomocników lub pseudofachowców. Praca na terenie Essen/NRW oraz w promieniu do 50 km. Oferta pracy na kierunku: Hydraulik (tylko z uprawnieniami, oraz doświadczeniem min. 5 lat)...

27.05.202427.05.2024
od 75 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MONTER PŁYT KARTON-GIPS

nowa oferta
TECHVISIE B.V.TECHVISIE B.V.
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Stawianie konstrukcji pod ściany kartonowo-gipsowe, - Zabudowa z płyt GK i montaż ociepleń, - Montaż sufitów podwieszanych z GK i paneli sufitowych, - Wycinanie otworów na drzwi i montaż ram do drzwi, - Montowanie stelaży. WYMAGANIA: - Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej ...

09.06.202409.06.2024

Monter płytk KG - Austria

EURO GROUPEURO GROUP
Krapkowice

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Austrii prowadzi rekrutację pracowników w zawodzie monter płyt karton- gips (Trockenbau).Wymagania:- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku- znajomość języka niemieckiego w stopniu do...

22.05.202422.05.2024