Filtruj

Praca Kas B - Terespol

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca - Kasjer | Terespol

BIEDRONKABIEDRONKA
Terespol

Poznaj nas i Twoje przyszłe obowiązki Poszukujemy osób do pracy jako: Sprzedawca - Kasjer w jednym z naszych sklepów. Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży, zgodnie ze standardami firmy; Wykładanie towaru i dbanie o właściwy sposób jego ekspozycji; Przygotowani...

12.09.202412.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz TIG

ARCON PERSONALSERVICE GMBHARCON PERSONALSERVICE GMBH
Terespol

Jesteśmy niemiecką agencją zatrudnienia tymczasowego. Od 2001 roku oferujemy naszym kandydayom atrakcyjną pracę. Arcon Personalservice GmbH przeprowadzi Cię skutecznie przez etat wejścia na niemiecki rynek pracy. Opiekun w j. Polskim zatroszczy się o wszystko. Spawacz TIG Obowiązki Umiejętność spawa...

10.09.202410.09.2024

SPRZEDAWCA

Terespol

Zakres obowiązków: przyjęcie towaru, wystawianie towaru na regały, obsługa klienta, nauka i obsługa kas, sporządzanie listy zamówień brakujących towarów, nauka obsługi urządzeń i sprzętu znajdującego się w sklepie, (godz. od 06:00 -14:00: 14:00-21:00) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne po...

06.09.202406.09.2024