Filtruj

Praca Kasia - Kwidzyn

PRACOWNIK SKLEPU WIELOBRANŻOWEGO Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

IPRACUJZDALNIE.PL SP. Z O.O.IPRACUJZDALNIE.PL SP. Z O.O.
Kwidzyn

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek na sklepie, eksponowanie towaru na półkach, pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Komunikatywność umiejętność - obsługa klienta ...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LEKARZ REGIONALNY - INSPEKTOR ORZECZNICTWA LEKARSKIEGO W PLACÓWCE TERENOWEJ KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGOW GRUDZIĄDZU(NR 1639)

nowa oferta
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGOKASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO
Grudziądz

Zakres obowiązków: Ogłoszenie nr BIP 0200-OP.110.10.2024 z dnia 13.06.2024 r. KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ODDZIAŁ REGIONALNY W BYDGOSZCZY 85-092 BYDGOSZCZ, ul. WYCZÓŁKOWSKIEGO 22 DYREKTOR ODDZIAŁU REGIONALNEGO poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko Lekarz regionalny - inspektor ...

14.06.202414.06.2024

Pracownik inwentaryzacji

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Łasin

Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej Termin: 10.06.2024 w godz. 20:00 - 3:00 OBOWIĄZKI: - liczenie towaru- dbanie o czystość stanowiska pracyWYMAGANIA: - dyspozycyjność dnia: 10.06.2024 w godz. 20:00- 3:00- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy- pełnoletniość- komunikatywność i o...

05.06.202405.06.2024