Filtruj

Praca Kasjer Bankowy - Stoczek Łukowski

1-2 z 2 ofert pracy

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA/KASJER BANKOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stoczek Łukowski

Numer oferty: StPr/24/0551Obowiązki:Obsługa klientów w zakresie rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych w w obrocie krajowym i zagranicznym. Obsługa rachunkowa, depozytowa i kredytowa klientów.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:Wykształcenie wyższe...

10.09.202410.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

BANK SPÓŁDZIELCZY W TRZEBIESZOWIEBANK SPÓŁDZIELCZY W TRZEBIESZOWIE

Zakres obowiązków: Obsługa klientów w zakresie rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych w w obrocie krajowym i zagranicznym. Obsługa rachunkowa, depozytowa i kredytowa klientów. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe, znajomość pakiety MS Office, obsługa urzadzeń bi...