Filtruj

Praca Kasjer Bufetowa - Grojec

Zatrudnimy do pracy kasjer/bufetowa, pomoc kuchenna na stołówce praco

HR PROGRESSHR PROGRESS
Grojec

Firma z branży usług cateringowych zatrudni osoby do stołówki pracowniczej w Belsku Dużym k./Grójca do pracy na stanowisku: 1.Kasjer/Bufetowa - praca od poniedziałku do piątku, w systemie dwu zmianowym, godziny pracy (06:00-14:00 i 14:00-22:00) -wg grafiku Miejsce pracy: Belsk Duży, ul. Szkolna. ...

09.09.202409.09.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kucharz, pomoc kuchni, kasjer, bufetowa - na stołówkę - GRÓJEC

Grojec

Zatrudnimy osoby na stołówkę w Grójcu: kucharza pomoc kuchni kasjera/kasjerkę - wymagana obsługa kasy fiskalnej bufetową Praca w godzinach 6-14 lub 11-19, umowa o pracę po okresie próbnym Prosimy o kontakt telefoniczny - 50*******68 lub wysłanie CV ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ OSOBY Z ORZECZENIEM...

14.08.202414.08.2024

BUFETOWY-KASJER

ADIM SP. Z O.O.ADIM SP. Z O.O.
Kobiór

Zakres obowiązków: obsługa bufetu, kasy fiskalnej, podawanie dań, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. * praca w systemie wg indywidulanego grafiku w przedziale czasowym: 10:00-22:00. Wymagania: wykształcenie - inne średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy średnio za...

03.09.202403.09.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0155 s