Filtruj

Praca Kasjer Bufetowa - Magnice

1-2 z 2 ofert pracy

Pomoc kuchenna - kasjer/bufetowa. Praca od zaraz! Magnice

HR PROGRESSHR PROGRESS
Magnice

Opis Stanowiska: wstępna obróbka produktów, mięsa, warzyw wydawanie posiłków obsługa kasy zmywanie naczyń ręcznie lub w zmywarce dbanie o stanowisko pracy Wymagania: posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny doświadczenie na podobnym stanowisku – mile wi...

10.04.202410.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kasjer kasjerka w restauracji Bielany Wroclawskie

JAROSŁAWJAROSŁAW
Bielany Wrocławskie

Osoba zatrudniona na stanowisku kasjer/sprzedawca będzie odpowiedzialna m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, prawidłową ekspozycję dań oraz dbanie o estetykę bufetu. Szukamy entuzjastycznych osób, które stworzą zgrany zespół, w k...

15.04.202415.04.2024
od 4500 zł