Filtruj

Praca Kasjer Glowny - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik obsługi klienta na stacji Orlen S.A. ul. Dąbrowskiego Gdańsk

KINGAKINGA
Gdańsk

OPIS OPIS Dołącz do zespołu Stacji Paliw Orlen S.A. nr 0063 w Gdańsku głównym (super lokalizacja-łatwy dojazd również komunikacją miejską) Poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta- PODJAZDOWY oraz KASJER Cel stanowiska: Obsługa Klientów stacji zgodnie ze standardami obowiąz...

09.06.202409.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca Klienta Detalicznego (ze sprzedażą produktów hipotecznych)

nowa oferta
BANK POLSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI S. A.BANK POLSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI S. A.
Gdynia

Główne Zadania: aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku obsługa kasowa Klientów pozyskiwanie i obsługa Klientów detalicznych budowanie i rozwijanie relacji z Klientami sporządzanie dokumentacji Nasze Oczekiwania: wykształcenie min. średnie doświadczenie w sprzedaży produktów fina...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0558 s