Filtruj

Praca Kasjer Sprzedawca - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

KASJER/SPRZEDAWCA - OBSŁUGA LADY MIĘSNEJ

FHC-2 SP. Z O.O.FHC-2 SP. Z O.O.
Nowy Sącz

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, obsługa lady mięsnej, towarowanie sklepu, dbałość o czystość w miejscu pracy. Praca w Nowym Sączu w Delikatesach Centrum w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00. Kontakt tel. 518392049 lub e-mail: dcnowysacz.nawojowska@fhc2.pl Wymagania: wykształcenie - średnie za...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KASJER/SPRZEDAWCA

Nowy Sącz

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, towarowanie sklepu, dbałość o czystość w miejscu pracy. Praca w Nowym Sączu w Delikatesach Centrum w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00. Kontakt tel. 518392049 lub e-mail: dcnowysacz.nawojowska@fhc2.pl Wymagania: wykształcenie - średnie zawodow...

Starszy Sprzedawca-Kasjer | Tymbark

nowa oferta
BIEDRONKABIEDRONKA
Tymbark

80 000 pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dz...

02.05.202402.05.2024