Filtruj

Praca Kasjer Sprzedawca - Nysa

1-3 z 3 ofert pracy

Kasjer Sprzedawca

nowa oferta
DEALZ POLAND SP. Z O.O.DEALZ POLAND SP. Z O.O.
Nysa

Umiejętności współpracy Zaangażowania Braku przeciwwskazań do pracy w sklepie Odpowiedzialności Entuzjazmu Umowę zlecenie Wynagrodzenie na czas Atrakcyjny system premiowy Możliwość awansu i rozwoju zawodowego Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych Pracę...

07.05.202407.05.2024

KASJER-SPRZEDAWCA

DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Goświnowice

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy....

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KASJER - SPRZEDAWCA

Tułowice

Zakres obowiązków: Praca w Tułowicach- obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży- dbanie o ekspozycję towarów Wymagania: wykształcenie - podstawowe - okres próbny – 3 miesiące - zatrudnienie od zaraz - wynagrodzenie + możliwość premii...