Filtruj

Praca Kasjer Sprzedawca - Tomaszów Lubelski

1-2 z 2 ofert pracy

KASJER GŁÓWNY

MERSIN SP. Z O.O.MERSIN SP. Z O.O.
Tomaszów Lubelski

Zakres obowiązków: Obsługa kasy głównej, sprzedaż towarów w sklepie z artykułami przemysłowymi, obsługa klienta, ekspozycja towarów. Praca przez osiem lub 12 godzin dziennie. Przy wykonywaniu pracy na 12 godzin, możliwa praca co drugi dzień. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształce...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kasjer-sprzedawca w sklepie firmowym (wędliny, mięso, drób)

PATRYKPATRYK

Zakłady Mięsne Dobrosławów poszukuje pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie firmowym. Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: ·obsługę klienta w sklepie mięsno-wędliniarskim zgodnie ze standardami firmy ·kontrolę stanów magazynowych, zamawianie towa...

21.03.202421.03.2024