Filtruj

Praca Kaso - Nidzica

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA (PRACE INTERWENCYJNE)

nowa oferta
Nidzica

Zakres obowiązków: Obsługa klienta; obsługa kasy fiskalnej; dokładanie towaru na półki; pilnowanie dat ważności. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kasjer/sprzedawca Nidzica

nowa oferta
GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.
Nidzica

Firma GOLDEN SERWIS SP. Z O.O. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko: kasjer/sprzedawca w Nidzicyul. TrauguttaObowiązki: obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego ...

16.06.202416.06.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KASJER - SPRZEDAWCA

nowa oferta
DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Olsztynek

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Wymagania: wykształcenie - podstawowe - okres próbny – 3 miesiące - wynagrodzenie + możliwość premii - orzeczenie o niepełnosprawności Praca w systemie dwuzmian...