Filtruj

Praca Kat B - Kępno

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER-HYDRAULIK

nowa oferta
POLSERWIS WOJCIECH LIEBNERPOLSERWIS WOJCIECH LIEBNER
Kępno

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, C.O. oraz gazowej, wykonywanie przyłączy instalacji wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, montaż armatury sanitarnej, montaż wentylacji i klimatyzacji. Wymagane prawo jazdy kat. B. Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Hydraulik umi...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik operatora z KAT. B, czyszczenie wagonów po rozładunku

nowa oferta
ROBERTROBERT
Wieruszów

Praca polega na oczyszczeniu wagonów kolejowych z pozostałości materiału po mechanicznym wyładunku kruszywa przez łyżkę koparki. Praca w zespole dwuosobowym tj. operator koparki + pomocnik operatora (podgarniacz). Pomocnik operatora przemieszcza się służbowym busem na terenie kraju pomiędzy lokaliz...

od 7500 zł

Kierowca kat. C+E - transport krajowy

nowa oferta
KIEROWNIKKIEROWNIK
Prusak

P.P.H.U. MARK’S SP. Z O.O. zatrudni osobę na stanowisko: KIEROWCA kat. C+E w transporcie krajowym Siedziba firmy : Prusak 23, 98-420 Sokolniki Zakres obowiązków: kierowanie pojazdem oraz czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem prowadzenie wymaganej dokumentacji dbałość o powierzony s...