Filtruj

Praca Kat B - Orneta

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Orneta

Numer oferty: StPr/24/0336Obowiązki:kierowanie pojazdem zgodnie z zapotrzebowaniem firmyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWymagania pożądane:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:praca w województwie warmińsko-mazurskim oraz pomorskimMiejsce pracy: 1 Ma...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
VISION BUD WOJCIECH ZDZIESZYŃSKIVISION BUD WOJCIECH ZDZIESZYŃSKI
Orneta

Zakres obowiązków: kierowanie pojazdem zgodnie z zapotrzebowaniem firmy Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - Prawo jazdy kat. B praca w województwie warmińsko-mazurskim oraz pomorskim...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Regionalny Manager Sprzedaży

nowa oferta
PAGED MORĄG S. A.PAGED MORĄG S. A.
Morąg

Regionalny Manager Sprzedaży Morąg, warmińsko-mazurskie Regionalny Manager Sprzedaży Morąg Morąg, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska Regionalny Manager Sprzedaży Miejsce pracy: Morąg Realizowanie złożonych celów handlowych w podległym regionie Rozwijanie bazy nowych klientów firmy Współpraca z kli...

18.05.202418.05.2024