Filtruj

Praca Kat C - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Koordynatora Zespołów Montażowych

DOTMEDIADOTMEDIA
Kraśnik

Koordynator zespołów montażowych zarządza logistyką materiałów, zarówno wyprodukowanych przeznas, jak ipowierzonych przezKlientów. Odpowiada zaplanowanie ikoordynowanie montaży, zapewniając odpowiednie materiały inarzędzia orazzarządzając zespołem montażowym. Monitoruje jakość iterminowość realizac...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier budowy – branża drogowa

ANNA RYDZEWSKA, BERKER DOMINIS SP. Z O.O.ANNA RYDZEWSKA, BERKER DOMINIS SP. Z O.O.
Kraśnik

Firma budowlana z branży drogowej, działająca na terenie województwa lubelskiego zatrudni Inżynierów budowy. Zapraszamy do aplikowania osoby, które poszukują pierwszej pracy w zawodzie, jak również osoby z doświadczeniem. Inżynier budowy – branża drogowa Miejsce pracy: budowy na terenie województ...

MONTER KAMIENNYCH ELEMENTÓW BUDOWLANYCH

Dąbie

Zakres obowiązków: Układanne elementów granitowych, betonowych, kostki brukowej, czyszczenie i obrabianie w/w elementów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0784 s