Filtruj

Praca Kebab - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

DOSTAWCA POSIŁKÓW TYPU KEBAB ,PIZZA (NR 1745)

FHU DAWID WOJCIECHOWSKIFHU DAWID WOJCIECHOWSKI
Inowrocław

Zakres obowiązków: Dostawca posiłków typu kebab ,pizza Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

26.08.202426.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Inowrocław

Numer oferty: StPr/24/1785Obowiązki:Dostawca posiłków typu kebab ,pizzaWymagania:Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymaga...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Pracownik punktu gastronomicznego

MARCINMARCIN
Inowrocław

Bafra Kebab Inowrocław szuka zaangażowanej i dynamicznej osoby do swojego zespołu. Kontakt za pośrednictwem portalu OLX lub telefonicznie na nr 72*******46 BAFRA KEBAB to największa sieć street food w Polsce. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cie nauczymy wystarcza dobre chęci do pracy i na...

19.08.202419.08.2024
od 28 zł