Filtruj

Praca Kebab - Złotkowo

ROBOTNIK WYKONUJĄCY PROSTE PRACE W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM MIĘSA

FIRMA KOZAK ALEKSY GANGALSKIFIRMA KOZAK ALEKSY GANGALSKI
Złotkowo

Zakres obowiązków: proste prace w przemyśle przetwórczym mięsa - ręczna i maszynowa budowa kebabu z mieszanek mięsa, foliowanie kebabów, wkładanie kebabów do mroźni; praca na jedną zmianę 07.00-15.00. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno –...

03.06.202403.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik lokalu — Kura Warzyw Łacina (CH Posnania)

KURA WARZYWKURA WARZYW
Poznań

Jesteśmy Kura Warzyw — Gemüse Kebap®. Działamy od 6 lat. Mamy 6 lokali w Poznaniu i w Warszawie. Tworząc autorskie kebaby, robimy rewolucję na tym rynku i pokazujemy, że kebap może być premium. Zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni w rankingach gastronomicznych. Relacje z naszymi Gośćmi są dla nas tak ...

10.06.202410.06.2024
od 28 zł

Kebab - Praca od zaraz ! Pełen etat !

WOJTEKWOJTEK
Poznań

Do znanego w Poznaniu lokalu z Kebabem poszukujemy pracownika do krojenia mięsa oraz przygotowywania kanapke. Praca na pełen etat. Oferujemy elastyczny grafik. Praca w systemie zmianowym, lokal czyny od poniedziałku do niedzieli. Bardzo dobre warunki pracy. Doświadczenie w gastronomi będzie dod...

od 26 zł