Filtruj

Praca Kelner Barman - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Kelner | Barman | Barista

KAROLKAROL
Olsztyn

Włoska Restauracja „Przyjaciele” zatrudni: - kelnera - barmana - baristę Rozwijamy się i potrzebujemy powiększyć naszą ekipę :) Fajnie jakbyś miał lub miała trochę doświadczenia. Praca na pełen etat Elastyczny grafik Całe zmiany lub połówki Restauracja otwarta od 12:00 do 22:00 Stawka zależna o...

08.04.202408.04.2024
od 23 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KELNER -BARMAN/ZASTĘPCA KIEROWNIK REJESTRACJI

STAR DADAJ SP. Z O.O. SP. K.STAR DADAJ SP. Z O.O. SP. K.
Dadaj

Zakres obowiązków: obsługa sali, obsługa klienta, nadzór nad pracą zespołu, składanie zamówień, rozliczenie kasy oraz wydatków Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Kelner*...

26.04.202426.04.2024

Kelnera-barmana do hotelu 3*** z doświadczeniem

IZAIZA
Dadaj

Hotel Star-Dadaj Resort&SPA położony k. Ramsowa, gm. Barczewo, poszukuje osoby z doświadczeniem do pracy w charakterze kelner-barman Osoba zatrudniona, poza pełnieniem standardowych obowiązków kelnera-barmana, pełniła będzie również funkcję zastępcy kierownika restauracji Oferujemy umowę o pracę ...

23.04.202423.04.2024