Filtruj

Praca Kelner Barman - Poznań

1-2 z 2 ofert pracy

Kelner/Kelnerka Stary Rynek od zaraz

nowa oferta
RAFAŁRAFAŁ
Poznań

Obowiązki: Obsługa klienta i przyjmowanie zamówień Praca na stanowisku barmana i obsługa baru Przygotowywanie prostych napojów i koktajli Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy Serwowanie zamówień do stolików Rozliczanie klientów Praca w różnych zmianach, głównie popołudniowych i wie...

15.05.202415.05.2024
od 2000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OBSŁUGA KLIENTA BARMAN-KELNER

nowa oferta
DANIEL WOLNY BISTRO PIEPRZ&SÓLDANIEL WOLNY BISTRO PIEPRZ&SÓL
Plewiska

Zakres obowiązków: Obsługa klienta przy barze, przyjmowanie zamówień, współpraca z kuchnią, praca na zmywaku; obsługa ekspresu do kawy, zmywarki oraz wyciskarki do soku. Praca na dwie zmiany w godz 11-17, 12-18 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące ...

14.05.202414.05.2024