Filtruj

Praca Kelner Barman - Szymbark

1-3 z 3 ofert pracy

Stanowisko: Kelner / Kelnerka

DZIAŁ REKRUTACJIDZIAŁ REKRUTACJI
Szymbark

Obowiązki: Obsługa klienta i przyjmowanie zamówień Praca na stanowisku barmana i obsługa baru Przygotowywanie prostych napojów i koktajli Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy Serwowanie zamówień do stolików Rozliczanie klientów Praca w różnych zmianach, głównie popołudniowych i wie...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

kelner/barman w hotelu 3*

HOTEL NIEDŹWIADEKHOTEL NIEDŹWIADEK
Kościerzyna

OpisHotel Niedźwiadek*** SPA & Natura we Wdzydzach zatrudni osobę na stanowisko kelner / barman szukamy osoby pełni dyspozycyjnej, na pełen etat.Oczekujemy:- Dyspozycyjność- Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej- Książeczka do Celów sanitarno-epidemiologicznych- KomunikatywnośćOferuje...

02.04.202402.04.2024

Barman

HOTEL NIEDŹWIADEK ***HOTEL NIEDŹWIADEK ***
Kościerzyna

KELNER/BARMAN (K/M)Opis stanowiska:• sprzedaż usług świadczonych przez restaurację i bar z dbałością o zaspokojenie potrzeb gości,• przygotowywanie przerw kawowych i konferencji,• dbanie o wyposażenie i estetykę restauracji,• współpraca z innymi działami w hotelu.Oczekujemy:• wysokiej kultury osobis...

15.03.202415.03.2024