Filtruj

Praca Kelner Bufetowy - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

BUFETOWY/BUFETOWA

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO I JĘZYKOWEGO KADR W LEGNICYDOLNOŚLĄSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO I JĘZYKOWEGO KADR W LEGNICY
Legnica

Zakres obowiązków: Sprzedaż asortymentu bufetu, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, przyjmowanie należności od klientów/kelnerów i dokonywanie rozliczeń finansowych oraz materiałowych, obsługa bufetu w tym: przygotowywanie z gotowych surowców posiłków typu kanapki, desery, itp., przygotow...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kelner/ka bufety lub a'la carte z zakwaterowaniem

MONIKAMONIKA
Legnica

Polska agencja kelnerska Go4Work zatrudni na stanowisko: Kelner/Kelnerka bufety, kelner/ka a'la carte z zakwaterowaniem WYMAGANIA: AKTUALNE badania/książeczka lub orzeczenie sanepidowskie UKOŃCZONE 18 lat Kultura osobista Punktualność Pozytywne nastawienie do pracy Strój we własnym zakresie:...

21.08.202421.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca na kuchni!!!

ANGELIKAANGELIKA
Legnica

Praca w małej gastronomii w Legnicy, Tarninów. Poszukujemy pracownika do pracy na kuchni w małym bufecie. Wymagane doświadczenie kuchenne!! Tradycyjna kuchnia Polska (pierogi, kotlety,zupy itp). Praca polega na: - przygotowaniu posiłków, - utrzymaniu czystości na punkcie, - wydawaniu posiłków prz...

02.12.202302.12.2023
od 23 zł