Filtruj

Praca Kelner Bufetowy - Mierzęcice

1-3 z 3 ofert pracy

KELNER/KA/ BUFETOWY

ALFREDA PERCZAK PPHU POL-TRANS-CATERING EXPORT-IMPORTALFREDA PERCZAK PPHU POL-TRANS-CATERING EXPORT-IMPORT
Mierzęcice

Zakres obowiązków: Praca w restauracji hotelowej , przy obsłudze gości, obsługa i przygotowanie bufetu śniadaniowego, wydawanie i serwowanie dań z restauracji .Umowa-zlecene 3 miesiące,następnie umowa o prace.Godziny pracy w/g grafika. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy ...

15.05.202415.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Manager gastronomii i cateringów

REKRUTACJAREKRUTACJA
Katowice

Twój zakres obowiązków MANAGER STREFA VIP- TAURON ARENA KRAKÓW -kompleksowa organizacja projektów eventowych, realizacja bieżących imprez cateringowych w tym obsługa lóż, backstage oraz strefy vip, -zarządzanie strefą VIP, dbanie o bieżące funkcjonowanie restauracji, rozliczanie restauracji, punk...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię na stanowisku bufetowa-kelner

PIOTRPIOTR
Katowice

Mała restauracja w centrum Katowic zatrudni na stanowisku bufetowa-kelner osobę z umiejętnościami menadżerskimi w zakresie zarządzania restauracją. Możliwość zatrudnienia w dowolnej formie prawnej. Obowiązki: Obsługa klienta i przyjmowanie zamówień Praca na stanowisku barmana i obsługa baru Prz...

09.05.202409.05.2024
od 4242 zł