Filtruj

Praca Kelner Kelnerka Restauracji - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

Kelner/Kelnerka (restauracja hotelowa)

HOTEL SŁONECZNY MŁYNHOTEL SŁONECZNY MŁYN
Bydgoszcz

ZAKRES ZADAŃ: Przygotowywanie i podawanie napojów. Doradzanie Gościom w wyborze potraw i informowaniu o sposobie ich przygotowania. Współpracę z pracownikami Kuchni przy realizacji zamówień. NASZE OCZEKIWANIA: Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym. Wykształcenie średnie. Gotowość do pracy w...

23.05.202423.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Kelner/kelnerka do restauracji

KATARZYNAKATARZYNA
Bydgoszcz

Kelner restauracyjny Restauracja Stodoła w Myślęcinku poszukuje kelnera. Profil idealnego kandydata to osoba komunikatywna, uśmiechnięta, punktualna, dobrze zorganizowana, pracowita i dyspozycyjna. · zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości restauracji · przyjmowanie zamówień, · doradzanie g...

18.05.202418.05.2024
od 28 zł