Filtruj

Praca Kelner Kelnerka - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

KELNER/KELNERKA

nowa oferta
KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Kielce

Zakres obowiązków: obsługa klientów...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kelnerka/Kelner do obsługi Grill Baru

PAWEŁPAWEŁ
Kielce

Poszukujemy energicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko kelnerki/kelnera do obsługi grill baru w weekendy w godzinach 10:00-18:00. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku. Wymagana komunikatywność i umiejętność obsługi klienta. Osoby ...

27.04.202427.04.2024
od 18 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca jako Pizzer w Pizzerii Koralowa Kielce ul. Skrajna 86B

PIOTRPIOTR
Kielce

Pizzeria Koralowa w Kielcach poszukuje pracownika na stanowisko Pizzera Obowiązki : zapewnienie najwyższej jakości tworzenia pizzy, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie pizzy na bazie konkretnych przepisów kulinarnych znajomość obowiązującego menu oraz promocji, utrzymywanie porządku oraz ...

22.04.202422.04.2024
od 29 zł