Filtruj

Praca Kelner Kelnerka - Zdrój

1-2 z 2 ofert pracy

KELNER/KELNERKA

nowa oferta
JACEK URBAŃCZYK FIRMA CONSULTINGOWA PROMOTORJACEK URBAŃCZYK FIRMA CONSULTINGOWA PROMOTOR
Krynica-Zdrój

Zakres obowiązków: Obsługa gości w restauracji. Utrzymanie czystośći sali restauracyjnej, stolików, aranżacja wystroju. System czasu pracy: dwie zmiany. Rozkład czasu pracy: 7:00-15:00, 14:00-22:00. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Kelner* umiejętność - Obsługa kelner...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kelner/Kelnerka | Restauracja Czarny Piec Kościan

KAROLINAKAROLINA
Kościan

Szukamy uśmiechniętej, dyspozycyjnej, kontaktowej osoby na stanowisko kelnera/kelnerki w Restauracji Czarny Piec w Kościanie. Brak doświadczenia to nie problem! Wszystkiego Cię nauczymy i pomożemy. Oferujemy: kursy i szkolenia prowadzone przez profesjonalistów, elastyczny grafik, pracę w miłej ...

05.06.202405.06.2024