Filtruj

Praca Kelner Pomoc Kuchenna - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc kuchenna w restauracji hotelowej

DARIADARIA
Toruń

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Pomocy Kuchennej głównie w weekendy. Praca będzie obejmować pomoc przy organizacji uroczystości okolicznościowych oraz przygotowywaniu śniadań. Idealny kandydat powinien być zorganizowany, sumienny i gotowy do pracy w dynamicznym środowisku. ...

13.06.202413.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kelner/ Pomoc kuchenna. Toruń, Starówka

FAKTURAFAKTURA
Toruń

OPIS Szukamy osób do pracy w restauracji na starówce na stanowisko kelner/ pomoc kuchenna. Mile widziane: doświadczenie (jego brak to nie problem, wszystkiego cię nauczymy :)) książeczka sanepidowska status studenta sympatia znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym Wymagania:...

29.05.202429.05.2024

Kelner, pomoc kuchenna

KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY W CIECHOCINKUKOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY W CIECHOCINKU
Ciechocinek

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Ciechocinku zatrudni:-pomoc kuchenną-kelnerówOsoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:...

11.06.202411.06.2024