Filtruj

Praca Kelner Pomoc - Łeba

1-3 z 3 ofert pracy

KELNER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łeba

Numer oferty: StPr/24/0814Obowiązki:obsługa kelnerska konsumentów, wskazanie stolika, zbieranie zamówień, pomoc w wyborze dania, jeśli klient sobie tego życzy, a także podawanie gościom zamówionych potraw, prowadzenie rachunku klienta, odpowiadanie na zadane pytania.Wymagania:Wymagania konieczne:Jęz...

07.09.202407.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KELNER

FIRMA TURYSTYCZNA HOTEL NEPTUN S. A.FIRMA TURYSTYCZNA HOTEL NEPTUN S. A.
Łeba

Zakres obowiązków: obsługa kelnerska konsumentów, wskazanie stolika, zbieranie zamówień, pomoc w wyborze dania, jeśli klient sobie tego życzy, a także podawanie gościom zamówionych potraw, prowadzenie rachunku klienta, odpowiadanie na zadane pytania. Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe języ...

06.09.202406.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca Całoroczna w Restauracji HonoTu (Kuchnia, Bar)

PIOTRPIOTR
Łeba

Restauracja Honotu Group poszukuje osób na stanowisko Kelner/Barman/ Kucharz/Pomoc Kuchenna na cały rok Gwarantujemy : dobre wynagrodzenie umowę o pracę wyżywienie pracę w miłej atmosferze możliwość rozwoju zawodowego Czego oczekujemy od kandydatów: uczciwości pracowitości sumienności życ...

04.10.202304.10.2023
od 4000 zł