Filtruj

Praca Kelner Sprzedawca - Przemyśl

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA/KELNER

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Przemyśl

Zakres obowiązków: Sprzedaż produktów dostępnych w ofercie. Profesjonalna obsługa gości zgodnie ze standardami firmy. Dbanie o estetykę i wizerunek cukierni. Prace porządkowe. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologi...

15.04.202415.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sprzedawca/Kelner

MBPMBP
Przemyśl

Sprzedaż produktów dostępnych w ofercie. Profesjonalna obsługa gości zgodnie ze standardami firmy. Dbanie o estetykę i wizerunek cukierni. Prace porządkowe....

12.04.202412.04.2024

Kelner/sprzedawca w cukierni Fiore

FIOREFIORE
Przemyśl

Praca w zespole sprzedaży. w najlepszej cukierni\u2028 za najlepsze pieniądze Wynagrodzenie 35 zł / godz brutto, premie sprzedażowe, premie półroczne, dopłaty do dojazdów do pracy obowiązki: sprzedaż ciast i lodów obsługa kelnerska obsługa kasy fiskalnej prace porządkowe...

08.04.202408.04.2024
od 5700 zł