Filtruj

Praca Kelnerka Obsluga - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Kelnerka / obsługa klienta na sali

Opole

Restauracja Smakuś przy ul. Dambonia w Opolu poszukuje sympatycznej i energicznej osoby do pracy w naszym zespole. Oferujemy: - pracę od poniedziałku do piątku w godz 10:30 - 18:30 - w soboty od 10:30 do 16:30 - stabilne zatrudnienie - umowa o prace Oczekujemy: - miłej obsługi wobec naszych goś...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Profesjonalny kelner/kelnerka, barista - Opole Rynek: Pyszne Historie

OLIVKAOLIVKA
Opole

Zapraszamy profesjonalnych kelnerów / kelnerki z doświadczeniem , oraz osoby na bar - chcących pracować i na najwyższym poziomie zadbać o jakość obsługi naszych klientów do naszej restauracji na sam Rynek w Opolu. Pyszne Historie to restauracja z ponad dwuletnim stażem i ugruntowaną renomą. Jeste...

27.05.202427.05.2024
od 30 zł

Kelner Kelnerka Holandia

nowa oferta
EASTGATE RECRUITMENTEASTGATE RECRUITMENT
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowanie sali dla gości Obsługa klientów w restauracji Dbanie o porządek w restauracji WYMAGANIA: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym doświadczenie na stanowisku kelnera kelnerki OFERUJEMY: · holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne · Wynagrod...

03.06.202403.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0444 s