Filtruj

Praca Kelnerka Obsluga - Rymanów

1-3 z 3 ofert pracy

Obsługa Bufetu/ Kelnerka

GOMI ŻYWIENIE SP. Z O.O.GOMI ŻYWIENIE SP. Z O.O.
Rymanów

Poszukujemy do pracy na stanowisko bufetowa/ kelnerka- praca w godzinach 6:30-18:30- od poniedziałku do niedzieli- w systemie 12h / dzień wolny- przygotowywanie i podawanie posiłków- zbieranie naczyń po spożytych posiłkach - pakowanie, wydawanie i roznoszenie posiłków- przygotowywanie kanapek, sałat...

29.08.202429.08.2024

praca dla Kelnerki/Kelnera

NOBONOBO
Sanok

Jesteśmy restauracją z 13-letnim stażem, działającą w Sanoku (NoBo Cafe). Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko kelner/barman - praca na stałe lub na sezon.Jeśli masz doświadczenie na takim stanowisku i: • Lubisz ludzi • Dużo się uśmiechasz :) • Masz optymistyczne nastawienie do świata i l...

22.06.202422.06.2024

Kelner/ Kelnerka

Iwonicz-Zdrój

Zakres obowiązków: obsługa kuracjusza, dbanie o stanowisko pracy System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. Inn...

03.04.202403.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0238 s