Filtruj

Praca Kelnerka Weekendy - Antonina

1-3 z 3 ofert pracy

Kelner/kelnerka na weekendy

MARTYNAMARTYNA
Antonin

Dołącz do naszej drużyny! Restauracja w Antoninie szuka osoby na stanowisko kelner/kelnerka. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym od ponad 20 lat. Jako właściciele nie boimy się żadnej pracy- obsługa klientów na sali, na zmywaku czy w kuchni, zatem zawsze będziemy dla Ciebie wsparciem. Stawka go...

23.05.202323.05.2023

KELNER/KELNERKA

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Bełchatów

Zakres obowiązków: obsługa gości, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość stanowiska pracy Wymagania: książeczka sanepidowska, praca głównie w weekendy...

29.04.202429.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Szukamy Kelnerki / Kelnera

PAULINAPAULINA
Bełchatów

Sala Bankietowa Złota Róża Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisko kelner/kelnerka do obsługi imprez ! Miłe widziane doświadczenie w branży gastronomicznej na w/w stanowisku praca w zespole w miłej atmosferze praca w weekendy ZAPRASZAMY! Więcej Informacji pod numerem telefonu 79*******58...

07.04.202407.04.2024