Filtruj

Praca Kelnerka Weekendy - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Szukamy Kelnerek w Koreańskiej Restauracji.

MAJA JINMAJA JIN
Katowice

Jesteśmy koreańską restauracją LaLa Seul w centrum Katowic, szukającą pracownika na posadę kelnerki/kelnera Mam nadzieję, że zgłoszą się osoby szczerze, pracowite, punktualne oraz mogące pracować w każdy weekend. Zapraszamy tych, którzy interesują się koreańską kulturą i jedzeniem. Ubiegać się mo...

05.06.202405.06.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kelner / Kelnerka

nowa oferta
JACEKJACEK
Gliwice

Praca dla KELNERÓW oraz KELNEREK - z DOŚWIADCZENIEM Poszukujemy osób na pełny etat ale również do pracy popołudniami i w weekendy. Do Twoich obowiązków będzie należało: - przygotowanie stanowiska pracy - bezpośrednia obsługa klienta-gościa restauracji - obsługa systemu do przyjmowania zamówień ...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KELNER/KELNERKA

HOTEL RESTAURACJA TIMBERLAND HOLECKI RYSZARDHOTEL RESTAURACJA TIMBERLAND HOLECKI RYSZARD
Orzesze

Zakres obowiązków: Mile widziane wykształcenie gastronomiczne, doświadczenie w obsłudze klienta. Możliwość pracy w weekendy. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny. Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe...

06.06.202406.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0321 s