Filtruj

Praca Kelnerska - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Kelner / Kelnerka Restauracja Soplica

RADEKRADEK
Bydgoszcz

Restauracja Soplica w Bydgoszczy zatrudni osoby na stanowisko Kelner / Kelnerka. Szukamy osób do pracy na weekendy (praca głównie przy uroczystościach tj. komunie, chrzty, obiady weselne, urodziny). Praca w godzinach plus/minus 11 - 19, nie odbywają się u nas uroczystości w godzinach nocnych oraz ...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w garstonomi Niemcy!

AGENCJA PRACY FEBOAGENCJA PRACY FEBO
Bydgoszcz

Oferta polecana, ponieważ zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy. Agencja Pracy Febo numer licencji 26330, dla swojego klienta poszukuje pracowników do pracy w gastronomii.Do obowiązków będzie należało:pomoc w barzepomoc kelnerska,pomoc w kuchni- zmywakWymagane:j. angielski lub j. niemiecki mile wid...

23.04.202423.04.2024

Kelnerów/Kelnerki zatrudnimy do Restauracji Dzikowisko ul. Fredry 1a

ANNAANNA
Bydgoszcz

Opis stanowiska: Obsługa gości w restauracji zgodnie z standardami firmy : Przygotowywanie stołów Sprzątanie sali, dbanie o estetykę wnętrza Współpraca z zespołem kelnerskim oraz kuchennym w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/keln...

13.06.202313.06.2023
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0220 s