Filtruj

Praca Ket Sp Z O

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier/Kierownik Budowy

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWALNE BUDIREM SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWALNE BUDIREM SP. J.
Kęty

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko: Inżynier/Kierownik Budowy Miejsce pracy: Kęty Opis stanowiska praca na budowach firmy na terenie całego kraju praca może być wykonywana ró...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik gospodarczy Bielsko Biała - także z orzeczeniem

PROBET SP. Z O.O.PROBET SP. Z O.O.
Kęty

Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika gospodarczego.Zapraszam do kontaktu pod 799 015 281Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.Miejsce pracy: Bielsko Bi...

18.05.202418.05.2024
od 4242 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PAKOWACZ

ALUFORM SP. Z O.O.ALUFORM SP. Z O.O.
Tychy

Zakres obowiązków: - praca przy pakowaniu profili aluminiowych; - pakowanie wyrobów zgodnie ze zleceniem produkcyjnym; - wizualne sprawdzanie pakowanych wyrobów; - wypełnianie raportu pakowania w karcie zlecenia produkcyjnego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie zawodowe, m...

17.05.202417.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0135 s