Filtruj

Praca Kierowca Autobusu Komunikacji - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA AUTOBUSU 2600-3000 Euro netto/ etat TS-NL

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Poznań

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty w innych krajach jak Holandia i Austria.Specjalizujemy się także w rekrutacji...

18.05.202418.05.2024

KIEROWCA AUTOBUSU

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S. A.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S. A.
Poznań

Zakres obowiązków: - obsługa rozkładu jazdy autobusów obowiązującego w Spółce, Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - świadectwo kwalifikacji zawodowej - wymagane prawo jazdy kat. D oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej (w przypadku braku świadectwa istnieje możliwość sfin...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNANIU S. A.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNANIU S. A.
Poznań

Zakres obowiązków: kierowca autobusu. Równoważny czas pracy. Mozliwość pracy na 1/2 lub 3/4 etatu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D uprawnienie - Prawo jazdy kat. D umiejętność - doświadczenie mile wi...

14.05.202414.05.2024