Filtruj

Praca Kierowca Autobusu Miejskiego - Opole

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA AUTOBUSU

nowa oferta
MIEJSKI ZAKLAD KOMUNIKACYJNY SP. Z O.O.MIEJSKI ZAKLAD KOMUNIKACYJNY SP. Z O.O.
Opole

Zakres obowiązków: Prowadzenie autobusu będącego środkiem komunikacji miejskiej według ustalonego rozkładu jazdy, dbanie o bezpieczny przewóz osób znajdujących się w pojeździe, udzielanie informacji nt. realizowanej linii i innych informacji związanych z obsługą pasażerów Wymagania: wykształcenie ...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Opole

Numer oferty: StPr/24/0969Obowiązki:Prowadzenie autobusu będącego środkiem komunikacji miejskiej według ustalonego rozkładu jazdy, dbanie o bezpieczny przewóz osób znajdujących się w pojeździe, udzielanie informacji nt. realizowanej linii i innych informacji związanych z obsługą pasażerówWymagania:W...