Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Chrzanowo

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia

nowa oferta
PERSONTURA GMBH & CO. KGPERSONTURA GMBH & CO. KG
Chrzanów

Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia Obowiązki - prowadzenie autobusów w transporcie regularnym miejskim i lokalnym podmiejskim, w systemie zmianowym - sprzedaż biletów Wymagania - Prawo jaz...

09.09.202409.09.2024

kierowca autobusu Kat D w Niemczech

nowa oferta
SANRUSENSANRUSEN
Chrzanów

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Komunikacja podmiejska okolice Stuttgart obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:Kierowcy autobusu (Stadtwerke) 20.85€ / godzMiejsce pracy: okolice Stuttgart ( z...

KIEROWCA AUTOBUSU

ZAKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W CIECHANOWIE SP. Z O.O.ZAKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W CIECHANOWIE SP. Z O.O.
Ciechanów

Zakres obowiązków: - prowadzenie i obsługa autobusów w komunikacji miejskiej, sprzedaż biletów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe - prawo jazdy kat. D., - kwalifikacja na przewóz osób....

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0234 s