Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Dziadowa Kłoda

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA AUTOBUSU

PAWEŁPAWEŁ
Dziadowa Kłoda

Poszukuję kierowcy z kat. D do pracy z Dziadowej Kłody i okolic. Pod numerem 601553956 udzielę więcej szczegółów. Praca od 2 września 2024...

23.08.202423.08.2024

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY

MAXPOLMAXPOL
Oleśnica

Lokalna firma transportowa zatrudni osobę na stanowisko kierowca autobusu. Obsługa tras europejskich. Grupy azjatyckie. KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY Obowiązki Kierowca autobusu na trasach Europejskich. Wymagania Prawo jazdy kat D, kod 95 Komunikatywny angielski Dyspozycyjność Oferujemy Wysokie terminowe ...

14.09.202414.09.2024

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WÓJCIK TOMASZPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WÓJCIK TOMASZ
Kępno

Zakres obowiązków: Bezpieczny transport dzieci do szkoły. Praca na terenie gm. Kępno. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Kierowca autobusu...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0729 s