Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca Autobusu Kat. D

PKSPKS
Elbląg

Kierowca autobusu na liniach komunikacji miejskiej, dalekobieżnej oraz FLIXBUSMiejsce pracy: Elbląg Zakres obowiązków: kierowanie autobusem na wyznaczonych trasach zgodnie z rozkładem jazdyobsługa podróżnychobsługa urządzeń mobilnych tj. : kasa fiskalna, tablet, terminal płatniczy, nawigacjaobsługa ...

29.03.202429.03.2024

KIEROWCA AUTOBUSU

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W ELBLĄGU SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W ELBLĄGU SP. Z O.O.
Nowy Dwór Gdański

Zakres obowiązków: przewóz osób, wykonywanie kursów zgodnie z ustalonym planem (według grafiku) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. D...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca autobusu

przewóz osób, wykonywanie kursów zgodnie z ustalonym planem (według grafiku)...