Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca autobusu (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Katowice

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 17,32 EUR brutto / godzinę zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej...

29.04.202429.04.2024

KIEROWCA AUTOBUSU

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SP. Z O.O.
Świerklaniec

Zakres obowiązków: wykonywanie obowiązków kierowcy autobusu na liniach komunikacji miejskiej; więcej informacji pod adresem: https://pkm-swierklaniec.pl/kierowca-autobusu-finansujemy-szkolenia Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. D uprawnienie - Kwalifikacja wstępna ...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Informacje podstawowe Miejsce pracy: Parkowa 3, 42-622 Świerklaniec, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zakres obowiązków: wykonywanie obowiązków kierowcy autobusu na liniach komunikacji miejskiej; więcej informacji pod adresem: https://pkm-swierklaniec.pl/kierowca-autobusu-finansujemy-szkolenia Rodz...