Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Mrągowo

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca krajowy C+E (chłodnia)

STALKO PRZYBYSZ I WSPÓLNICYSTALKO PRZYBYSZ I WSPÓLNICY
Mrągowo

Firma Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp z o.o zajmuje się usługami spedycyjnymi i transportowymi oraz przewozami pasażerskimi. Nasza flota liczy ponad 150 samochodów ciężarowych (zestawy ciągnik i naczepa oraz pojazdy jednoczłonowe) oraz autobusy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ka...

08.08.202408.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT D gmina Biskupiec

ANDRE-BUS13ANDRE-BUS13
Biskupiec

KIEROWCA AUTOBUSU Z FUNCJĄ KASJERA. Praca na terenie gminy Biskupiec, gminny transport osobowy, od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie min. 4000netto....

23.08.202423.08.2024
od 4000 zł

KIEROWCA AUTOBUSU

TRANSPORT OSOBOWY JOLANTA WINCKIEWICZTRANSPORT OSOBOWY JOLANTA WINCKIEWICZ
Kętrzyn

Zakres obowiązków: Pokonywanie trasy według ustalonego rozkładu jazdy, prawidłowa sprzedaż biletów Wymagania: wykształcenie - podstawowe [Inne] : Prawo jazdy kat. D, karta kierowcy, aktualny kurs na przewóz osób i rzeczy...

24.06.202424.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0559 s