Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Nysa

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA AUTOBUSU/KONDUKTOR

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nysa

Numer oferty: StPr/24/1025Obowiązki:Wykonywanie przewozów pasażerskich w transporcie publicznym, kontrola pojazdu-obsługa codzienna.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. D oraz ważne badania okresowe kierowcy, niek...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SPECJALISTA DS. TRANSPORTU /SPEDYTOR

MUNDI PRZEWÓZ OSÓB PAWEŁ KOCJANMUNDI PRZEWÓZ OSÓB PAWEŁ KOCJAN
Krzelków

Zakres obowiązków: Główne zadania i obowiązki: -wyszukiwanie zleceń transportowych -zapewnienie terminowości realizacji zleceń transportowych ( przewóz osób /przewóz rzeczy) -zarządzanie transportem ( autobusy oraz ciężarówki ) -koordynacja kierowców -tworzenie ofert handlowych oraz wycen dla kli...

03.07.202403.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT D ZIĘBICE, ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

Krzelków

Zakres obowiązków: w zawodzie Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Kierowca autobusu uprawnienie - Prawo jazdy kat. D umiejętność - Umiejętności w zawodzie...