Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA AUTOBUSU

nowa oferta
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE - RZESZÓW SP. Z O.O.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE - RZESZÓW SP. Z O.O.
Rzeszów

Zakres obowiązków: Prowadzenia autobusów komunikacji miejskiej na terenie Rzeszowa i okolicznych miejscowości. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D uprawnienie - Prawo jazdy kat. D...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rzeszów

Numer oferty: StPr/24/1725Obowiązki:- nadzór nad działem wynajmu autobusów- koordynowanie pracy kierowców i rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych- aktywna współpraca z biurami podróży- dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom- poszukiwanie nowych klientów- współpraca...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Zatrudnię kierowcę autobusu

JÓZEFJÓZEF
Łańcut

Zatrudnię kierowcę autobusu z okolic Łańcuta. Więcej informacji pod numerem telefonu 502-128-229...

14.02.202414.02.2024