Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Zambrów

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA AUTOBUSU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zambrów

Numer oferty: StPr/24/0389Obowiązki:przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie woj. podlaskiego, sprzedaż biletów, kontrola pojazdu przed każdym przejazdem, obsługa bieżąca autobusu (tankowanie, podjazd na myjnię);Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy ...

22.08.202422.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA S. A.PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA S. A.
Zambrów

Zakres obowiązków: przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie woj. podlaskiego, sprzedaż biletów, kontrola pojazdu przed każdym przejazdem, obsługa bieżąca autobusu (tankowanie, podjazd na myjnię); Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. D staż p...

Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA AUTOBUSOWY

PKS SOKOŁÓW W SOKOŁOWIE PODLASKIM S. A.PKS SOKOŁÓW W SOKOŁOWIE PODLASKIM S. A.
Zaręby Kościelne

Zakres obowiązków: Przewozy szkolne Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D uprawnienie - Prawo jazdy kat. D...

14.08.202414.08.2024