Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Zwierzyń

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA AUTOBUSU

ALODIA ŚWIERK FIRMA PRZEWOZOWA SAN-BUSALODIA ŚWIERK FIRMA PRZEWOZOWA SAN-BUS
Zwierzyń

Zakres obowiązków: Kierowca autobusu Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. D Karta kierowcy, aktualne badania (kod 95), mile widziane doświadczenie w zawodzie....

14.08.202414.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Srogów Górny

Numer oferty: StPr/24/0424Obowiązki:do uzgodnieniaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. D Prawo jazdy kat. D Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: 38-507 Srogów Górny 136, powiat: sanocki, woj: podkarpac...

22.08.202422.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ZGODA S.C.PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ZGODA S.C.

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. D uprawnienie - Prawo jazdy kat. D...