Filtruj

Praca Kierowca Autocysterny - Malbork

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA AUTOCYSTERNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Malbork

Numer oferty: StPr/24/0457Obowiązki:przywóz paliwa od producenta, dowóz paliwa do klientówWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku, karta kierowcy, ADR aktualne, prawo jazdy B, C, C+E, kurs na przewóz rzeczy, zaświadczeni...

28.06.202428.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MALNAFT SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MALNAFT SP. Z O.O.
Malbork

Zakres obowiązków: przywóz paliwa od producenta, dowóz paliwa do klientów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe doświadczenie na podobnym stanowisku, karta kierowcy, ADR aktualne, prawo jazdy B, C, C+E, kurs na przewóz rzeczy, zaświadczenie o niekaralności...

27.06.202427.06.2024