Filtruj

Praca Kierowca Autokaru - Ełk

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy kierowców kat. D

ANNAANNA
Ełk

Opis OPIS W związku z dynamicznym rozwojem firma Żak Tourist zatrudni kierowców kat. D w komunikacji dalekobieżnej, międzynarodowej oraz lokalnej. Od kandydatów wymagamy dyspozycyjności, uczciwości, wysokiej kultury osobistej, zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków. P...

24.04.202424.04.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA AUTOKARU

P.P.H.U. EXPORT - IMPORT MARIUSZ SUPIŃSKIP.P.H.U. EXPORT - IMPORT MARIUSZ SUPIŃSKI
Ełk

Zakres obowiązków: przewozy osób krajowe i zagraniczne Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. D uprawnienia na przewóz osób, doświadczenie zawodowe pożądane...

18.04.202418.04.2024

Kierowca autokaru

P.P.H.U. EXPORT – IMPORT MARIUSZ SUPIŃSKIP.P.H.U. EXPORT – IMPORT MARIUSZ SUPIŃSKI
Ełk

przewozy osób krajowe i zagraniczne...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0218 s