Filtruj

Praca Kierowca Bez Doswiadczenia - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca C+E Wolne Weekendy

NIKENIKE
Tarnów

Zatrudnienie kierowcę na kat. C+E głównie transport międzynarodowy, Słowacja, Węgry sporadycznie inne kraje ościenne. Zestaw z firanką standard. Praca od poniedziałku do piątku. Wyjazdy z Tarnowa powroty również w najbliższe okolice. Umowa o pracę lub inny dowolny rodzaj zatrudnienia. Możliwość...

23.05.202423.05.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT C+E (O)

MAL-ZBYT MARCIN SZCZĘCH SP. J.MAL-ZBYT MARCIN SZCZĘCH SP. J.
Ładna

Zakres obowiązków: Praca w transporcie krajowym - naczepa plandeka Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, 1 rok doświadczenia, aktualne badania, komunikatywność, wykształcenie bez znaczenia. Praca w transporcie krajowym wg czasu pracy kierowców od ...

21.05.202421.05.2024

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T.

PIEKARNIA ZYGMUNT & KRZYSZTOF OLEŚ S. C.PIEKARNIA ZYGMUNT & KRZYSZTOF OLEŚ S. C.
Swarzów

Zakres obowiązków: Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 t. Trasy: kierunek - Nowy Sącz. Praca w god...

20.05.202420.05.2024