Filtruj

Praca Kierowca C E - Dobra

1-2 z 2 ofert pracy

kierowca C+E do jazdy po kraju lub UE 2:1

nowa oferta
PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Dobre

Firma AGROGAMA PRZEMYSŁAW JĄKALSKI poszukuje kierowcy C+E do jazdy po kraju lub UE 2:1 System pracy Po kraju od poniedziałku do piątku wekeendy w domu lub UE 2:1 Terminowa płatność, umowa o pracę na pełen etat, miła atmosfera. Zestawy: Ciągniki DAF 106, Naczepa firana. Siedziba firmy 88-210 Dobr...

05.06.202405.06.2024
od 6200 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony z orzeczeniem - o. produkcyjny - Nowogard

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Nowogard

Obowiązki: Obchody obiektu Prowadzenie ewidencji kierowców Ochrona obiektu Wymagania: Kultura osobista Niekaralność Chęci do pracy Posiadanie orzeczenie o niepełnosprawności (stopień umiarkowany lub znaczny) Oferujemy: Umowę o pracę Pracę na zmiany 24 lub 16 godzinne...

03.06.202403.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1037 s