Filtruj

Praca Kierowca Chlodnia - Żyraków

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca, mile widziana kat. c

MICHAŁMICHAŁ
Żyraków

Zatrudnię kierowcę samochodu do 3,5 t. Chłodnia. Sklepy + hurtownie. Praca 5 dni w tygodniu. Rozpoczęcie pracy ok 3 w nocy (7-8 godz). Weekendy wolne. Jazda w obrębie województwa. Samochód do domu. Dla kat. C możliwe trasy za granicę (Węgry, Słowacja), 1-2 razy w tygodniu - wynagrodzenie do uzgodni...

18.04.202418.04.2024
od 6900 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca CE, 2405-2605 euro na rękę, chłodnia, praca bez znajomości języka obcego

nowa oferta
ASMO SOLUTIONS POLSKAASMO SOLUTIONS POLSKA
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: PRACA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO Firma znajduje się w bliskiej okolicy Bremen Zestaw – chłodnia naczepa Transport art. spożywczych Trasy dalekie po Niemczech WYMAGANIA: Prawa jazdy kat. CE z kodem 95, kartę kierowcy Doświadczenia na chłodni OFERUJEMY: Pensję 2405-2605 eur na ręk...

29.04.202429.04.2024

Kierowca CE 2850-3050€ na rękę, chłodnia, darmowe zakwaterowanie

nowa oferta
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Firma mieści się w okolicy Fryburga Zestaw: chłodnia naczepa Transport artykułów spożywczych Praca po maksymalnie 10 godzin dziennie Zmianowy system pracy: poranna, popołudniowa, wieczorna Jazda nowoczesnymi autami w automacie WYMAGANIA: Prawa jazdy kategorii CE z ważnym kodem 95,...