Filtruj

Praca Kierowca Ciagnika Rolniczego - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca traktorzysta

ALKOM FHUALKOM FHU
Poznań

Alkom Firma Handlowo- Usługowa oferująca kompleksowe usługi w zakresie gospodarki odpadami, utrzymania terenów zewnętrznych i zieleni poszukuje pracowników na stanowisko: kierowca traktorzystaMiejsce pracy: PoznańObowiązki:-obsługa ciągnika rolniczego -koszenie trawy-odśnieżanie w porze zimowejOczek...

24.06.202424.06.2024

Kierowca ciągnika rolniczego

Poznań

Alkom Firma Handlowo- Usługowa oferująca kompleksowe usługi w zakresie gospodarki odpadami, utrzymania terenów zewnętrznych i pielęgnacji terenów zieleni poszukuje pracowników na stanowisko: kierowca ciągnika rolniczego Miejsce pracy: Poznań Obowiązki: obsługa ciągnika rolniczego koszenie trawy ...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO / OBSŁUGA OPRYSKIWACZA

POLITEX-POLER SP. Z O.O.POLITEX-POLER SP. Z O.O.
Glinka Duchowna

Zakres obowiązków: - produkcja roslinna, - obsługa opryskiwacza, - obsługa ciągników i maszyn rolniczych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe WYMAGANIA: umiejętność obsługi ciągników i maszyn rolniczych, prawo jazdy kat. T, mile widziane przeszkolenie chemizatora. Dodatkowe informacje: ...

20.06.202420.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0773 s